Z ogromną radością przyjęliśmy informację o nominacji Muzeum - Zamku w Łańcucie w prestiżowym plebiscycie Cuda Polski 2024! Ta nominacja jest dla nas nie tylko wielkim zaszczytem, ale także potwierdzeniem naszych działań na rzecz ochrony i promocji dziedzictwa kulturowego naszego kraju.

Zamek w Łańcucie, jeden z najcenniejszych zabytków w Polsce Ta wyjątkowa rezydencja magnacka, położona w podkarpackim mieście Łańcut, od wieków zachwyca zarówno Polaków, jak i turystów z całego świata.

Głosowanie potrwa do 5 czerwca. A już 10 czerwca poznamy 16 nowych Cudów Polski 2024 roku! Po jednym w każdym województwie.

Zachęcamy Państwa do głosowania na Muzeum – Zamek w Łańcucie. https://www.national-geographic.pl/cuda-polski/2024

National Geographic Travel, słynący z eksploracji najbardziej fascynujących zakątków świata, w 2024 roku postanowił skierować swoją uwagę na Polskę, organizując plebiscyt „Cuda Polski 2024”. W ramach tego wydarzenia, Polacy będą mieli okazję głosować na miejsca, które według nich zasługują na miano prawdziwego cudu Polski.

Inicjatywa "Cuda Polski" zrodziła się z potrzeby ukazania nie tylko popularnych, ale również mniej znanych, a równie zachwycających miejsc na mapie naszego kraju. National Geographic Travel za cel postawiło sobie również promocję turystyczną regionów, które są często pomijane przez standardowe trasy podróżnicze.

 

Po zebraniu rekomendacji nadesłanych z różnych regionów Polski, redakcja National Geographic Traveler dokonała oficjalnych nominacji. Ostateczna lista zawierała 48 miejsc, z których internauci będą mogli wybierać swoich faworytów. Wśród nominowanych znalazły się zarówno naturalne piękno, jak Kraina Jezior Turawskich, malownicze miejsca miast, takie jak Szlak Beboków w Katowicach.

 


Komentarze

Popularne posty